Firma MTD Rogaczewski
Firma M.T.D Dariusz Rogaczewski powstała w 1987 roku z siedzibą w Kaliszu. W początkowym okresie naszej działalności głównym zakresem prac były usługi transportu krajowego. Zdobyte w tym czasie doświadczenia oraz sprawdzona kadra pracowników, stanowią trzon firmy i procentują do dnia dzisiejszego.


Ogromny wpływ na wysoką jakość świadczonych usług ma stały zespół wykwalifikowanych fachowców z długoletnim stażem w firmie. Posiadają oni wykształcenie, doświadczenie zawodowe i niezbędne uprawnienia, co umożliwia wdrażanie wielu nowych technologii. Jako właściciele firmy dbamy o warunki pracy załogi. Posiadamy wymagane przez Ministerstwo Infrastruktury licencje na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego rzeczy oraz ukończony Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Przedsiębiorstwo nasze jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.

Firma MTD Rogaczewski Usługi wykonujemy własnym taborem samochodowym, wyposażonym w stałe łącza telefoniczne. Nadrzędnym celem naszych działań jest zaspokojenie rosnących potrzeb i wymagań klientów. Kierując sie zasadami dobrej, uczciwej pracy i dotrzymując ustalonych terminów, mamy w realizacji naszych celów niemałe osiągnięcia, o czym najlepiej mogą świadczyć opinie i referencje dotychczasowych kontrahentów. Dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi zaspokoiły Państwa potrzeby i pomogły w realizacji zamierzonych celów. Pracujemy dla naszych kontrahentów z uwzględnieniem obopólnych korzyści.